Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 22. decembra 2007 19:54:59 CET
    PISES: "potom ako by mi ho Dama dala dolu by som patril len a len jej". No tak to beries dost smutne, lebo ak mas dominu patris jej stale.
  • 22. decembra 2007 19:53:28 CET
    Ved nemas zbran... Ukazes a ide sa dalej...
  • 22. decembra 2007 18:56:38 CET
    problem je, ze obsahuje kovove casti, ktore pri detektore na letisku vzbudia pozornost
  • 22. decembra 2007 15:23:45 CET
    Podla mna je pas cudnosti super vec, rad by som ho nosil na podnet krasnej Damy aj viacero dni a potom ako by mi ho Dama dala dolu by som patril len a len jej, ved by moje ja prestalo absolutne existovat,
    krasna predstava, uz len ta Dama mi chyba
    • 6 posts
    17. decembra 2007 21:40:10 CET
    je to tvoj názor a nejdem ti ho vyvracať, ale ! ... čo to som už preskákal a spoznal, od psychického ovládania a podrobenia sa Domine až po rozne fyzické tresty ... mna na páse najviac oslovuje to, že proste " to nejde " ... po nejakých dvoch týždnoch máš chuť na kadečo a obzeráš sa po ženách hoci špatných ;o) / prepáčte mi to pomenovanie / ... a máš chuť sa ho aspon dotknuť, ale ono ten plast to jednoducho nedovolí, nočné možné erekcie su nemožné, nakoľko zubky Ti hned pripomenu, že máš byť v " klidku " a nevzrušovať sa .... po troch týždoch som skusil v nom onanovať, šalel som za svojou Dominou, a ona ma jednoducho len odomkla, vydráždila, pod studenu vodu vopchala, zamkla a nechala kvasiť další týžden ... je to krásny stav duše a to že niečo nemožeš a permanentne na to myslíš je ešte viac silnejšie a defacto robíš sám sebe zle .... nenosím ho stále, nemám od neho kluče, ale sú chvile kedy by som žobral aby som bol zase zamnkutý

    ... milking teoreticky poznám a chcem vyskušať, je to dalšia krásna vec, ktorou ukažem mojej Madam, že žijem jedine pre nu
  • 17. decembra 2007 20:48:49 CET
    pro Wena: pás cudnosti je defakto má nejoblíbenější hračka :-) Ono záleží na jedinci, protože třeba ten můj by mi bez toho totálně zvlčel. Takto je vždy tak překrásně posušný ;-) Ale jinak souhlasím.. Simona
    P.S. nějaké info o tom, jak si s CBčkem hrajeme najdete i na našich stránkách www.petrsms.com
  • 17. decembra 2007 17:38:12 CET
    ved ja pisem ze je to viac o psychickej stranke, zariadenie cudnosti je iba materialna pomocka ku dosiahnutiu urciteho stavu mysle.
    To ostatne co som napisal je len moj osobny pocit a ten je u kazdeho jedinca, jedinecny.
  • 17. decembra 2007 14:12:20 CET
    ja si myslim, ze tu ide skor o psychicky efekt pri pase cudnosti.
    ak by ho dotycny nemal, ani si nespomenie na dake onanovanie(resp. spomenie si menej casejsie), zato ked ho ma na sebe, pri kazdom kroku mu pripomina "nie, to nesmies" - a co nesmieme, to nas najviac laka...takze trpi viac.
  • 17. decembra 2007 0:48:56 CET
    ale ako vsetko aj toto sa da osulit, ono totiz ku dosiahnutiu orgazmu nepotrebujes drazdit penis, ono staci drazdit prostatu per recta.
    Ale cele je to viac o tej psychickej stranke veci. Je to o tom aby si si uvedomoval takmer nonstop ze niekomu patris a ze sa zriekas svojich pozitkov preto aby si ich venoval svojmu partnerovi ktoremu si dal nasadit Ti pas cudnosti.
    Ja osobne v pase cudnosti nevidim ziaden efekt lebo ked mi partnerka povie ze nebudem onanovat ani nijako inak sa ukajat urobim to rad aj bez nejakeho pripravku ktorym by si ma "poistila" preto ze by som to robil prave pre svoju partnerku. Ale samozrejme tento moj pohlad je cisto subjektivny.
  • 16. decembra 2007 20:00:09 CET
    když už si TO nechám nasadit, nebudu přemýšlet o způsobu jak se pásu "nelegálně" zbavit. Sám jsem zatím neměl CB možnost (přiznám se že ani potřebu) vyzkoušet, takže čistě teoreticky :-) připouštím, že v rukou dominanta to musí být hodně silný prostředek. Osobně by mi ze všeho nejvíc vadily problémy při hygieně. Asi jako když má člověk na některé okončetině sádru ...
  • 16. decembra 2007 17:51:42 CET
    suhlasim s Tebou a nikto to nemoze vyvratit...ked sa daju spravne kruzky a distancne vlozky, nikto nema sancu..jedina sanca potom je uz len klucik od zamku alebo pilka, alebo poskodene prirodzenie...
    • 6 posts
    16. decembra 2007 11:46:47 CET
    No hej, nemyslel som poskodit. Tak to je potom velmi zakerna vec ked je to ako vravis. A aj tazko by sa vysvetlovalo ze preco nie je dnu.
    • 6 posts
    16. decembra 2007 11:42:31 CET
    ked najdeš presný kružok a distančné vložky a dáš tam tie pre teba správne velké POI nemáš šancu dostať sa z toho von, a za druhé : ak by si to aj náhodou vytiahol von, čo neverím, pretože bolesť bude neznesitelná tak ho už určite nedáš dnu a ostane ti to všetko visieť na varlatách a to sa asi nedá zdovodnovať tomu druhému .... ps: všetko ide rozbiť a vytiahnuť, ale to je iný pohlad
  • 16. decembra 2007 10:39:54 CET
    No ja sam by som si to nasadit nenechal z vlastnej iniciativy. Jedine ze by to chcel ten druhy. A pre ten pripad bola ta otazka.
  • 16. decembra 2007 8:21:18 CET
    To je asi velmi individuální - někdo říká, že mu to jde.. a někdo to nesundá ani za nic.. asi záleří na anatomických proporcích.
    Ovšem - pokud si to necháš nasaditt - tak proč bys to chtěl sundávat?:)
  • 15. decembra 2007 23:50:09 CET
    Nikto mi neodpovie ci sa to da dat dole bez poskodenia?
  • 8. decembra 2007 13:01:42 CET
    dik velmi dobra stranka
    • 6 posts
    6. decembra 2007 21:52:43 CET
    takže adresa je : [email protected], a website je tuším www.specialshop.cz ak sa nemýlim ;o) ... ja osobne som bol s nimi velmi spokojný a tak nieje čo riešiť.

    Veľa zdaru
  • 5. decembra 2007 20:51:14 CET
    Sorry, pomylil som sa..za 99,- je iba cast pasu...dik za opravu
  • 5. decembra 2007 19:59:43 CET
    No, já tam vidím 199 euro, což je nejméně o polovinu víc, než jinde ... (169 USD)
  • 5. decembra 2007 12:20:30 CET
    vdaka skusim uvidime co s toho bude :-)
  • 5. decembra 2007 10:26:30 CET
    Toto je obchod, kde ja pravidelne nakupujem a som spokojny, je tam CB3000 za 169,-Euro takze Ta to aj s dopravou vyjde na 6000Sk, da sa platit aj cez paypal, aj debetnou alebo kreditnou kartou :
    http://www.mystic-store.com/fetish-sm-bedarf/keuschheit/index.html
    Inak, doporucujem Ti pas cudnosti kupit v EU, lebo ak ho kupis mimo, je dost mozne, ze Ti balicek otvoria v Blave alebo KE na colnici, co nemusi byt prijemne:-))..

    Sorry...pomylil som sa v cene
  • 5. decembra 2007 9:45:40 CET
    skus zistit presnu adresu vopred dakujem
  • 4. decembra 2007 19:40:40 CET
    ja som tusil ze to nebude take jednoduche ako ked je vtacik mimo klietky :-))) ono mozno ze pre chlapov co to chcu nosit by bola vhodna aj obriezka aj ked neviem ako by to vysvetlovali u nas doktorom ktori niesu zastancami obriezky ze preco ju chcu v dospelosti :-))))
  • 4. decembra 2007 19:29:04 CET
    Hygiena je naprosto v pohodě. Otvorů je dost, dostatečně velkých a vhodně umístěných. Takže po zvyknutí je opravdu možné dlouhodobější nošení - 3-4 týdny. Samozřejmě je velmi vhodné tak po týdnu sundat a hygienu provést. Běžná hygiena - vždy po toaletě umýt, tak od třetího dne denně vykoupat v mýdlové vodě a vystříkat sprchou ... a jede se dál :-))