Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

    • 6 posts
    11. októbra 2007 16:54:30 CEST
    v prvý den uzamknutia som bol tak vzrušený, že aj cez POI som masturboval, ale to bol penis ešte vanilkový ;o))) teraz, mám POI najväčšie a žiadna masturbácia nie je možná, tá bolesť za to nestojí ... aj ked nikdy nehovor nikdy ;o))
    • 6 posts
    11. októbra 2007 16:51:13 CEST
    najhoršie su nočné erekcie ;o) ... teda skor by som povedal, pokusy o erekcie, ono to nie že docela bolí, ale to je taká bolesť, že musím vstať a rozchodiť to ;o))
  • 11. októbra 2007 11:42:07 CEST
    No, ono dost dobře masturbovat nejde, pokud je penis uzamčený v plastovém pouzdře... Ty hroty slouží spíš jako znepříjemňovadlo. Při erekci se zakousnou do penisu a docela to prý bolí:)
  • 11. októbra 2007 9:07:18 CEST
    Points of Intrigue, takové hroty které se používají jako doplněk k CB-3000, aby se ztížilo vytažení penisu a taky aby se zabránilo erekci a možnosti masturbace i přes uzamčení.
  • 11. októbra 2007 0:54:22 CEST
    co je POI?
  • 10. októbra 2007 18:54:20 CEST
    štrašne ma laka byť uzamknuty, najde sa niekto kde by sa dal skusiť
  • 10. októbra 2007 18:34:00 CEST
    Samozřejmě že Moje Paní :-))
    Ale nemyslíš, že to záleží na Paní, zda a jak máme "trpět"? To by nestrpěla, abych si takto něco "ordinoval" sám :-))
    • 6 posts
    10. októbra 2007 7:20:01 CEST
    určite máš svojím sposobom pravdu, ale akosi snažím sa ked je na výber z dvoch možnosti, vyberám si tu ťažšiu, tvrdšiu, bolestivejšiu, ved na to to je ;o) ... máme krásne trpieť pre naše Panie a nie naopak. Už piaty den mám medzi kružkom a klietkou POI najdlhšie a telo si na to zvyká ;o) ... stačí trochu olejčekom potrieť a všetko je v poriadku ;o)) relatívne .. pretože v noci to je čoraz horšie a bolestivejšie, ale beriem to tak, že tak to je správne a tak si užívam noci, kedy sa zvýjam od bolesti až musím vstať a ísť ho trochu ochladiť .. darebáka malého ;o)) ... taká jedna otázka : kto vlastní kluče od Tvojej zámky ? u mna moja Pani
  • 9. októbra 2007 20:29:01 CEST
    No vidíš, a to jsi to uspěchal ... Vždycky píšou, že je potřeba to důkladně odzkoušet. Každopádně myslím, že největší POI jsou trochu moc, úplně stačí prostřední. Taky jsem měl takový nápady, ale skoro každou noc mě rychle přejdou :-) Otlačený šourek máš proto, že tam máš málo místa. Normálně se dá ze strany kroužku distanční kroužek a ze strany klícky POI. Pak je tam více místa ... Já ho mám dva a půl roku a nejdéle byl 15 dnů ...
    • 6 posts
    9. októbra 2007 18:34:26 CEST
    už tretí den mám kružok č.2 a najväčšie POI hroty, podla toho som si aj odpílil tie vodiace tyčky na klietke a zdá sa, že je všetko v poriadku, ted až na to, že často musím natierať olejčekom miesta na miešku okolo POI a začínam sa čím dalej tým viac tešiť na sprchu po príchode domov ;o))) .... zatial najhoršie su noci a čas nad ránom, ked prichádza svojvolná erekcia a čím viac pompuje telo do neho krv, tým to viac bolí, až zatínam zuby a musím sa ísť poprechádzať na chvílu ... ako dlho ho nosíš ? a ako najdlhie si ho mal zamknutého ?? thnks
  • 7. októbra 2007 20:45:43 CEST
    a ako reaguje pas cudnosti s viagrou?
  • 7. októbra 2007 17:51:47 CEST
    Musíš to chvilku vydržet a zjistit, co ti nejvíc vyhovuje (jaký kroužek, jak velký distanční kroužek). Zhruba po 14 dnech bys měl vědět, co je to pravé, a kolíky uříznout. Jinak vhodná tloušťka distančního kroužku je 1/2´ (12,5 mm), to ti umožní, až si koupíš POI, dát jedny trny a kroužek 1/4´.
    • 6 posts
    5. októbra 2007 22:18:55 CEST
    od dnes som zamknutý v páse cudnosti CB3000, chcem sa niekoho opýtať o radu, ako sa o to starať, ako dbať o hygienu, zatial mám kružok č2, je to tak na tesno a zuby zatial nemam, skušame čo to povie a ako sa dá s tým žiť, ale čo mam problem, sú tie biele tyčky zapustené v klietke, kedže som si dal iba jeden dimenzačný prvok medzi kružok a klietku tak tie biele tyčky vyšli viac von a tlačia ma na koži, čo s tým robiť ? ... trochu ich skrátiť ? alebo len nechať tomu čas a zvyknem si na ne ?
    Dakujem za radu
  • 28. septembra 2007 14:37:02 CEST
    Podělím se o zážitky s nošením CB-3000. Byl jsem uzamčen celkem 19,5 dne bez sejmutí. Měl jsem celou dobu trojku kolečko, střední kolík a nejmenší trny. Trny byly první dva dny dost bolestivé, ale jak byl postupně penis "zpacifikován", tak byly trny dlouhodobě nositelné. Neměl jsem možnost si cokoliv vyndat nebo se z toho dostat. Bohužel jsem udělal jednu technickou chybu a to, že jsem přehodil distantční kroužek a trny na středním kolíku. Tím se mi dostaly trny až ke kroužku a občas se mi trochu bolestivě skřípla kůže. Ale žádné drámo. Jinak se mi CB nosilo celkem bez problémů, CB sedělo jakoby kompaktně, nijak mě neobtěžovalo v běžném životě. Samozřejmě čas od času jsem si ani nevzpomněl, že jsem uzamčen. Ničím jsem se nemazal, měl jsem k tomu jakýsi odpor. Hygienu se mi dařilo myslím celkem udržet, vnitřek klece se mi dařilo prostříknout hadicí sprchy. Pravdou je, že po dvou týdnech jsem se vždy těšil na sprchu. Po ní jsem byl vždy spokojen a měl jsem pocit, že bych mohl nosit CB hodně dlouho. Ze začátku nebyl pocit potřeby sprchy tak akutní. Noční erekce byly po celou dobu nepříjemné, ale nebylo to nic nesnesitelného. Stačilo mi odskočit na záchod a bylo po problému. Jen asi tři noci se mi podařilo na erekce vyzrát a to tím, že jsem spal v latexovém spacáku. Tím jsem neměl potřebu jít na záchod, protože jsem 1-2 litry vypotil. To je ale spíš usměvné než praktické řešení. První asi 4 dny byly úplně v pohodě, testoval jsem, co všechno můžu a jak mě to případně omezuje. Pátý den jsem poprvé pocítil chuť toho nechat a tehdy jsem si poprvé uvědomil, že nemám volbu a že to nezávisí na mé chuti, jestli CB budu nosit nebo ne. Od té doby se u mmně střídaly dny, kdy bych to okamžitě sundal, pokud bych měl klíč a dny kdy jsem si to i užíval. Po dvou týdnech byla chuť po orgasmu dost silná. O masturbaci jsem si mohl nechat jen zdát, Zvláštní pocit nemoci si sáhnout na penis. Taky jsem si v tom posledním týdnu uvědomoval, že je velký rozdíl mezi tím číst o tom, být tak dlouho uzamčen a zažít si to. Předtím, když jsem četl, že byl někdo 14-16 dní, tak mi to přišlo z pohledu mého čtyřdenního nošení jako, že o nic nejde. Ale každý den je znát a to citelně. Pás člověka silně umravní a utlumí. Vzpomněl jsem si na anglické stránky o CB-3000, kde dělali výzkum o délce nošení a nebylo až tak neobvyklé jeho nepřetržité nošení do dvou měsíců. Technicky by to asi bylo zvládnutelné, možná i s hygienou, ale říkám si, jestli by to něco přineslo. Je to velká restrikce a přesně tak na hranicích toho omezujícího, vzrušujícího a přitom nezraňujícího a snad i zábavného. V SM je všechno relativní. Bohužel jsem si nemohl vychutnat naplno své pocity z propuštění protože shodou okolností jsem ten samý den ráno dostal chřipku a trápily mě celkem jiné věci. I přesto mi trvalo asi den až dva, než jsem si zase zvykl na to, že CB nemám. Přeci jen má CB nějakou i když malou váhu a taky vždy když jsem šel na záchod jsem se podvědomně lekl, že si můžu sáhnout na penis. Penis vypadal po té době celkem OK, na povrchu byly jen zbytky staré kůže, které jsem následně umyl. V místě hrotů bylo něco jako štípance od komárů s průměrem 2-3mm, které zmizely asi za tři dny. Abych to zhrnul. Líbilo se mi to. I když často taky ne, ale o tom to je. Nejlepší na CB je to, že jsem omezen 24/7 a přitom ne mě není nic vidět.


    A ještě pár mých myšlenek z jiné diskuze, které jsem napsal asi v půlce nošení:

    Čauky, děkuji pěkně za optání, trpím jako zvíře...:) Oba klíče od zámku jsem svěřil kamarádce, která bydlí cca 70km ode mne, takže jsou absolutně nedostupné. Je to sice risk, ale jsem rád, že nemám "nouzový" klíč, protože bych ho určitě po 5-7 dnech použil a taky si to už nějak zdůvodnil. Takhle nemám šanci a nezbývá mi než "trpět". Zvláštní byl pocit, když jsme se hned na začátku rozjeli každý na dovolenou a vzdálenost klíčů se zvětšila na cca 1000km. Domluveni jsme na 20 dní, dnes mám za sebou 12. Mám trojku kolečko, kratší kolík a nejmenší trny. S nimi je to tvrdé, ale dlouhodobě nositelné. Byl tady dotaz na možnost jízdy na kole. Najezdil jsem o dovolené nějakých 300km. Řekl bych, že nebyl nějaký zvláštní problém, po nějakých 10km už jsem si na CB skoro nevzpomněl. Samozřejmě, že bez něj by se jezdilo lépe, ale moc mi nepřekáželo. Měl jsem klasické cyklistické elasťáky a zdálo se mi, že ani není moc patrné a tak jsem riskl před příbuznými.
    • 6 posts
    19. septembra 2007 20:21:57 CEST
    zrejme za krátky čas sa stanem trvalím nositelom cb3000, pozorujem toto forum už dlhšie, lebo viem, že ma to neminie, ale až po reálnych skusenostiach sa aktívne zapojím a snád aj okorením o skusenosti toto tvoje forum
    • 2 posts
    7. septembra 2007 0:51:25 CEST
    podla mn mas hranicu jaou boli fakt je to neprijemne pred hranicou "zlomenia" sa a to teraz nehovorim o psychickych ale o vegetativnych hraniciach tvojho organizmu
  • 6. septembra 2007 23:46:28 CEST
    Myslel som tým, že či nepraskne penis, keď sa chce postaviť?
  • 29. augusta 2007 22:53:09 CEST
    len skoda, ze sa jedna o drahy spas

    to Nenufer:
    • 2 posts
    26. augusta 2007 10:56:19 CEST
    Velmi pekny ale trosku drahsi spas :-)
  • 25. augusta 2007 20:09:02 CEST
    neviem či tu niekoho najdeš
  • 25. augusta 2007 19:21:39 CEST
    ma nekdo prakticke zkusenosti s pasem cudnosti znacky latowski?
  • 5. augusta 2007 4:56:08 CEST
    Na e-bay bych ho rozhodně nekupoval, je to nekvalitní čínská kopie.
  • 9. júla 2007 17:19:33 CEST
    Ilustracne foto Ti mozem zaslat na email...tak ako vyzera na mne
  • 9. júla 2007 17:18:26 CEST
    Ja doporucujem skor CB3000 kupit cez www.ebay.com. Da sa tam kupit lacnejsie a novy.

    Co sa tyka stoporenia, pokial sa nasadi takzvany polkruzok s ostnami proti erekcii, ci vyprosteniu, nie je sanca a o prasknuti??, Nepraskne...Ani penis sa nestopori, ak nechces pocitit tu neznesitelnu bolest....Je velmi komfortny, pokial sa pekne kontrolujes a nevznika erekcia. Ale ak vznika, ako napr nadranom pri zobudeni sa...boh moj s Tebou....:-))...
  • 9. júla 2007 13:47:10 CEST
    Z vlastní zkušenosti ti mohiu říci, že CB 3000 nepraskne. Plná erekce není možná a kromě toho je to z plastu, který něco vydrží.