Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 9. júla 2008 22:28:49 CEST
  • 9. júla 2008 21:03:01 CEST
    Řekla bych, žes trefila hřebíček přímo na hlavičku, pokud jde o internetové návody a povídky, jak se má chovat správná domina a co smí nebo nesmí správný submisiv. Problém je, že většina žen, které znám (a je jedno, zda jsou dominantní, submisivní nebo switch) chce partnera. PARTNERA, ve smyslu normálního života. A tu svou polaritu pak vložit do sexu. Nechceme řídit chlapa, je nám protivné určovat mu, co si má obléci, když jde do práce, co si má objednat v restauraci k jídlu a když teče kohoutek, předpokládáme, že vyvine vlastní iniciativu a prostě to opraví...asi by mne zabilo, když by mi chlap řekl něco ve smyslu...odpusťte má paní, ale všiml jsem si, že v koupelně kape kohoutek, doufám, že nepovažujete za troufalost, že jsem se o tom zmínil...očekávám, že mi v takové situaci chlap řekne...Broni, v koupelně kape kohoutek, kde máš nějaký hasák nebo sikovky, abych to mohl utáhnout. Nepřekáží mi, že je partner rovnoprávný, rovnocenný a nějak se překlopí v momentě, kdy mu padne zrak na volně pohozená pouta.
    Vlastně musím říci, že mne dost vytáčí, když jsem souzena za to, že se nechovám a ani nehodlám chovat 24 hodin denně jako internetová modla, nedotknutelná bohyně a podobně.
    A tak klidně budu dál mírně zvedat hlas na svou čoklindu, pokud se bude chtít vydat sama na druhou stranu vozovky, i kdybych v té chvíli telefonovala s tím tzv.submisivem. Protože v té chvíli je mi život psa přednější, než povídání o nových důtkách, obojcích a provázcích.
    Klidně dál budu svá a je mi jedno, že jsem naprosto mimo internetové povídky a návody :-)
    Hmmm, asi jsem to neřekla úplně tak, jak to cítím, omlouvám se :-)
  • 9. júla 2008 18:49:24 CEST
    V souvislosti s touto debatou mě napadá jedna otázka - nakolik vlastně submisivní muž skutečně touží po reálném vzájemném erotickém naplnění se svojí dominantní partnerkou? Protože mě tahle věc docela zajímá, věnovala jsem se určitému "soukromému výzkumu" jak mezi submisivními muži, tak mezi dominantními ženami a tento "výzkum" odhalil následující:
    ROZHODNĚ SE TO NETÝKÁ VŠECH, ale značná část subíků sice po své partnerce fyzicky touží, ovšem tato touha je pro ně vlastně už cílem a její naplnění pro ně není žádoucí.
    Osoba jejich paní je pro ně natolik "nedotknutelná", že nejsou schopni k ní přistupovat jako k ženě, ale skutečně ji vnímají jako nedosažitelnou a nedotknutelnou bytost.
    Je to jistá obměna situace, kterou popisuje Nellys, a zde budu citovat: :" pokud je někdo skutečně hodně submisivní a chová se podřízeně ke svému protějšku i v běžném životě, pak může mít žena-byť domina, s takovým člověkem problém žít"

    Tyto typy subíků sice rádi svoji paní uspokojí třeba orálně, ale většinou jen na příkaz, nebo v situaci, kdy mají pocit, že tímto své paní "slouží".

    Dokonce už při hledání dominantní
    partnerky vůbec nepočítají s možností, že by k nějakému vzájemnému sexuálnímu kontatu mohlo dojít. Absurditou je, že případný sexuální kontakt by dokonce někteří vnímali jako nedostatek dominance jejich paní, která by tím v jejich očích ztratila na vážnosti...

    Nevím, jestli je to pod vlivem nejrůznějších femdom povídek, profiscény a také často velmi důrazně prezentovaných názorů části dominantních žen, že jakýkoliv sexuální kontakt s dominou je zcela vyloučen, nebo je to skutečně nezájem vyplývající ze sumisivity jako takové. Případně není-li třeba i určitá nejistota, či nízké sebevědomí v erotické oblasti dokonce u některých mužů původcem submisivity....
  • 9. júla 2008 13:49:22 CEST
    Já mám rád pocit podřízení vůči své Paní vyjádřený třeba i přísnými a krutými tělesnými tresty, ale v rámci oboustranně milujícího vztahu. Anglicky se to vyjadřuje jako "loving female authority" milující ženská autorita. Naopak jsem mimořádně citlivý na vztahové záležitosti a problémy, psychické týrání v podobě byť ijen hraného odstupu nebo nezájmu má u mě absolutní stopku a je to cesta k opravdu velkým problémům.

    D/s hry se nutně, alespoň v mém pojetí, odrazí i v běžném životě, samozřejmě v podstatně civilnější, mírnější podobě. D/s scénka je spíše o dočasně realizovaných fantaziích. Ale neumím si představit, že jednu chvíli prožívám nejlubší pokoru v rámci scénky a po scéce už v partnerce nevidím svoji Paní ani v neenší míře.

    Ale to neznamená, že v běžném životě nejsem schopen rozhodovat, řešit problémy a být své partnerce oporou. Můžu se v rámci takových činností chovat i dominantně, i když se jedná o dominanci pouze technického charakteru, nikoliv o bdsm - dominanci.
  • 9. júla 2008 13:23:10 CEST
    Je to hodně složité...Já sama jsem nikdy nepohrdala submisivními muži, ale pokud to mám říci velmi zjednodušeně, pak je pro mě osobně problém, pokud se zamiluji(k sexu potřebuji lásku), abych svého partnera psychicky trápila(fyzicky mi to problém nedělá), i když to vyžaduje a potřebuje.Ač to pro někoho může znít divně, zkrátka je to tak a co vím, není to problém pouze můj.
    Pak je další věc, a sice, že pokud je někdo skutečně hodně submisivní a chová se podřízeně ke svému protějšku i v běžném životě, pak může mít žena-byť domina, s takovým člověkem problém žít, protože i ona potřebuje mít pocit, že se může o svého partnera opřít atd.Pak je pro ni daleko přijatelnější, najít si někoho na D/s vztah-bez lásky a sexu a pro život partnera, který bude silnou osobností, bude jí oporou, bude ho milovat, ale nebudou ho oslovovat BDSM praktiky.
    Také samozřejmě každý vnímá BDSM zcela jinak.Někdo jen jako hru, jako zpestření vanilla vztahu, a někdo ......Záleží vždy na tom, čemu dáváme přednost,každý člověk je jiný, a jde jen o to, najít vhodný protějšek.

    Dominantní muži to mají jinak.
    Jednak muži jako takovému, nečiní problém sex bez lásky, a pak, zpravidla má tendenci ženu ochraňovat a mnohdy za ni rozhodovat, což pak může být v D/s vztahu se subinkou výhodou.
  • 9. júla 2008 13:10:21 CEST
    Už chápu, takhle to může fungovat.
  • 9. júla 2008 12:27:13 CEST
    Tak toto je představa, ze které mě naskakuje husí kůže a otevírá se mi kudla v kapse. Já, ačkoliv mám nepochybné submisivní sklony, toužím po přesném opaku: oboustranném pevném vztahu a lásce, včetně erotického naplnění. Opravdu mě velmi silně nepotěšilo, když mi dvě moje známé dominy nezávisle na sobě řekly, že sex nepatří do D/s vztahu a že svoje sexuální potřeby realizují jinde, že by sex se subíkem byl pod jejich důstojnost. Takový přístup absoltně odmítám, svědčí o tom, že se takové dominy cítí nadřazené lidsky nad subíka a zapomínají na to, že bdsm je především krásná hra.
  • 3. júla 2008 23:31:07 CEST
    Byla to z mé strany konstrukce.
    Řekněme, že by existoval sub, kterému by vyhovovalo být odmítán a nenáviděn tou, již miluje a zbožňuje. Lákala by ho ta neopětovanost, to, že čím víc miluje, tím víc je nenáviděn.
    Protějškem mu bude žena, kterou láká pravý opak. Být předmětem obdivu a zbožňování tím většího, čím větší vyjadřuje pohrdání, hněv a nenávist.
    Je to možná pro většinu znás popis drsného sm, akceptuji připomínky, že se to asi nestává, ale nepřipadá mi, že by se to stát nemohlo.
    Pokračujme ve fabulaci a uznejme, že ti dva se shodli v náhledu na sm, dejme tomu, že se shodnou lidsky, ale je porušeno Třetí pravidlo Madam Cruelly (kterou tímto zdravím;) - líbí se jen ona jemu, nikoli on jí. Přesto to může fungovat.
    Na druhou stranu chápu, myslím si, docela přesně, jak to Madam Cruella myslí, neboť pro mne tento Její názor není nový. Její tři pravidla beru za vlastní, jen mne u toho třetího napadla možnost, kterou jsem naznačil.
    Ještě bych chtěl zdůraznit, že v mém příkladu opravdu není vzrušujícím stimulem dominantní ženy zamilovaný sub, ale jeho zamilovanost. Nedochází tedy k tomu, že by pro ni byl přitažlivý tak trochu jinak. Prostě není.
  • 3. júla 2008 21:51:57 CEST
    A je vůbec možné, aby paní cítila ke svému subíkovi odpor?
  • 3. júla 2008 19:08:15 CEST
    Leda že by snad oběma vyhovoval stav, kdy chemie zapůsobila jen jedním směrem, tedy od něho k Ní. Oběma jim vyhovuje, že subíkovy city nebudou opětovány, protože k němu například Paní cítí odpor, nebo prostě jen převažují negativní pocity. Pak bych typoval, že objektem Jejího uspokojení je jeho beznadějné toužení, pocit, že je to Ona, po kom je touženo.
    Myslím, že takový vztah není nepředstavitelný, myslím, že by mohl i oběma vyhovovat a že trochu popírá tu nutnost trojího souznění.
  • 3. júla 2008 12:39:51 CEST
    , pokud by bylo komu. Je slozite najit protejsek, se kterym by fungovalo prolnuti ve vsech trech zasadnich oblastech, dulezitych pro dlouhodobe (nejlepe "dozivotni") fungovani D/s vztahu. Jedna se o prolnuti v oblasti obecne lidske a v pojimani D/s vztahu. Pokud funguje oboji, je to parada, ale do hry vstupuje jeste jedna vec, a to sice vizualni sympatie, fyzicka pritazlivost, chemie - rikejme si tomu, jak chceme. Pokud se libi jen jeden druhemu a druhy prvnimu nikoliv, je to prusvih. Nevadilo by to snad jen v pripade, ze Madam mini pojmout i tento nejzavaznejsi druh D/s vztahu jako stale touzeni a nenaplneni touhy, tedy Ona bude pro subika modlou, ale bude jej zaroven deptat tim, ze ackoliv je on pripraven patrit Ji cele, nikdy se nedocka dokonaleho prolnuti i v teto fyzicke rovine. A Ona bude Sve sexualni naplneni realizovat jinde, pricemz subika necha sexualne frustrovaneho, pouze mu obcas dovoli "samoobsluhu". Ale to uz je dost ostry projev psychickeho sadismu, aspon na Muj vkus urcite :-)
  • 22. júna 2008 2:30:41 CEST
    no pekny opis... tak si to predstavujem aj ja....

    fyzicke upozornenie psychickej nadvlady.
  • 21. júna 2008 22:47:36 CEST
    Nechci a nebudu se vyjadřovat ke smyslu nošení. Ten je jasně pro každéhé trochu jiný. Líbil se mi ale při čtení diskuse jeden názor kohosi o správném nošení CB. Až tady z diskuse jsem se dozvěděl, že nejdřív musí na trn přijít distanční kroužek a až potom POI a na něj klícka. Já to, s odpuštěním "jako blb", nosil obráceně. POI, dist. kroužek a klícka. Problémů se skřípnutou kůžičkou bylo několik, vždy v tu nejnevhodnější dobu, a nenapadlo mi to přehodit. Takže ještě jednou dík za radu. Teď je to neskonale lepší. A život se CB? Neumím to vyjádřit jinak než jsem to viděl na jednom zahr. fóru: "miluju to a nenávidím to". Ale ta chvíle kdy cvakne zámeček a ........ ta stojí za to.
  • 4. júna 2008 0:17:45 CEST
    Nikdy som nemal nasadený pás cudnosti,no iste je to veľmi účinný nástroj ako dosiahnuť absolútnu odovzdanosť otroka svojej Madam.Nič krajšie neexistuje,než vedomie v otrokovej mysli,že on si pri nasadenom páse cudnosti oveľa intenzívnejsšie uvedomuje,že patrí svojej Panej a len ona mu smie dovoliť to po čom tak neskonale túži...To ho robí oveľa poslušnejším,pokornejším a oddanejším.Osobne som to nikdy nezažil,ale veľmi po tom túžim a po Madam,ktorej by som takto chcel patriť.
    Sen,či skutočnosť? Kto vie,možno vám o tom raz napíšem,ak sa nájde dáma mojich snov.Krásny večer všetkým inakošom.
  • 23. mája 2008 23:28:16 CEST
    nikdy jsem v životě nebyla spokojenější. hygiena není problém. jen se můj subík v noci často budí, protože mu erekce brání ve spaní. cítí to hodně... ale dobře mu tak!
    a po sundání pásu je erekce i po dlouhodobějším nošení pásu neměnná..
  • 23. mája 2008 19:28:34 CEST
    Je to skvělá hračka. Ale některé mé kamarádky jí považují za velmi nebezpečnou. Jediný pás, který považují za vyhovující pro jejich miláčky, by byl Latowski. Cokoli jiného jen velmi krátkodobě. Alespoň v tomhle mají pásy pro ženy výhodu. Sice to nevidím tak katastroficky, ale faktem je, že neexistuje studie, která by ozřejmila jaký efekt bude mít dlouhodobá restrikce pohybu penisu. A hlavně důsledek provázejících psychologických aspektů nošení pásu.
  • 23. mája 2008 19:06:29 CEST
    pas cudnosti? Ta predstava, ze mam nad niekym absolutnu moc a dokonale ho ovladam,je skvela predpokladam vsak,ze v realnom zivote, ako ostatne skoro vsetko, je to trochu zlozitejsie
  • 23. mája 2008 15:18:29 CEST
    Můj osobní sub ho má už měsíc a půl... Je to skvělá věc
  • 3. apríla 2008 6:44:43 CEST
    Díky za tvá slova, snad i já budu mít štěstí a ta pravá vstoupí do mého života....
    • 6 posts
    1. apríla 2008 13:11:53 CEST
    tak trochu som ostal zarazený, že preto tak krásne píšucí subik ako Ty ešte nenašiel tu svoju Madam ? ... hm, tak sa viac snaž, pretože je škoda plýtvať časom a iba snívať. Je nádherné, každým stretnutím a prežitými chvílami zo svojím protipolom spoznávať a prežívať stále nové a nové pocity .....
  • 26. marca 2008 22:26:57 CET
    Souhlasím s Tebou, každý jsme jiný a lidská psychika je složitá a každý jedinec vnímá podněty jinak než ti druzí. Já říkám, každý jsme originál, nekopírovatelný a jedinečný...
  • 26. marca 2008 18:05:19 CET
    Hlavně jsem tím chtěl říci, že si myslím, že by sub neměl potřebovat pás cudnosti k tomu, aby pociťoval naprostou podřízenost a oddanost jiné osobě. Vím o čem mluvím :)

    Každý máme právo na svůj názor a já nikomu jeho názor brát nebudu. ;) A napsal jsi to vážně pěkně :)
  • 26. marca 2008 7:13:25 CET
    Díky!
  • 24. marca 2008 22:34:17 CET
    cital som tvoje stranky uz davnejsie, a pripajam sa k chladniciakovi :) ehm, teda janovi.. naozaj vystizny prispevok, v ktorom sa mnohi mozno aj nasli, seba nevyjimajuc a po tom co sa tu v poslednej dobe na forach objavuje prijemne spestrenie....
  • 24. marca 2008 21:45:23 CET
    Máš plnou pravdu....vše je individuální, osobité...a každý vnímá podněty jinak. A díky tomu není svět nudný, všední a jednotvárný