Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 5. októbra 2011 2:03:52 CEST
    Chlapi podľa mňa by to mohlo byť to isté, čo predávajú kapitalisti západní po 150 Euro, však čo myslíte, napríklad také adidas alebo nike topánky, že sa vyrábajú v Amerike? Kdeže, Vietnamci im robia lacnú produkciu. Takže pás cudnosti, dajme tomu aj z číny by som nepodceňoval čo sa týka kvality. Ale je pravda to s tým poštovným, že je dosť drahé. Navyše si treba overiť cez email, či obchod naozaj funguje a nie je to nejaký oblb. A nato treba vedieť min. anglicky...
  • 4. októbra 2011 19:25:36 CEST
    ..prečo neopíšete svoje pocity a skúsenosti s pásom cudnosti. Zaujímalo by ma čo pociťujete, nad čím premýšľate, čo na tom milujete....
  • 4. októbra 2011 19:14:07 CEST
    práve preto som sa pýtal, sú tam pekné veci ( napr, zvieracie kazajky) za 20-30 dolárov, možno by sa to aj tak oplatilo, len s tým nemám skúsenosti ani s tým systémom paypal.....
  • 4. októbra 2011 17:06:11 CEST
    hlavne jedna vec sa velmi nevyplati. postovne je tam asi 40 eur a plus este oplatky na pevod penazi. veci z ciny su lacne , ale dorucenie je drahe.
  • 3. októbra 2011 23:09:30 CEST
    ahojte
    objednával si od tiaľ niekto niečo ????
    http://sm-wholesale.com/
    a ak áno ako to funguje, s takýmto objednávaním nemám skúsenosť, zatial som všetko objednával na dobierku
    ps. možno je to šmejd, možno nie, aj tak je všetko made in china.....
  • 3. októbra 2011 17:54:19 CEST
    A este co stoji dorucenie a dobierka z Ciny

    http://sm-wholesale.com/shipping.html
  • 3. októbra 2011 9:01:24 CEST
    Myslim, ze ta lacna verzia od StSr moze najst uplatnemie minimalne u tych co si to chcu len vyskusat, pouzit len obcas, ako nudzova zasoba atd.
  • 3. októbra 2011 5:12:37 CEST
    kundy, pozor!!!!
    ja, poslusny a uctivy submisivny jedinec si hlada prisnu dominu
  • 2. októbra 2011 22:35:58 CEST
    Ten link čo som tu dal, aspoň podla obrázku je tam presne to isté ako originál, jasné nevravím, môže to byť šmejd, ale tak pri tej cene 7.99 Usd by som to objednal. Veď aj keby s toho nebol úžitok, tak je to super lacné a o nič neprídeš. A vždy je tam šanca, že sú to šikovný číňania a vyrobia ti taký istý Cagebird ako tuná naší kapitalisti na západe v cene 150 Euro... ale aj tak to bol len taký tip nič viac :D
  • 2. októbra 2011 21:57:16 CEST
    Tak Vás oboch pozdravujem. Ani neviete aké ste mali šťastie. Obaja milujete BDSM a ste spolu....vie tvoja žena akého ma doma spisovateľa?...naozaj to bolo napísané veľmi pekne....mohli by ste ešte prispieť svojími skúsenosťami ako funguje takýto vzťah. To by ma veľmi zaujímalo a aj ja ďakujem......
  • 2. októbra 2011 21:04:10 CEST
    Včera jsem koukal na origo stránky A.L. Enterprises a příjemné bylo zjištění, že slevnili ... 3000 i 6000 jsou teď za 150 USD ... Takže rozhodně neutrácejte v podezřelých shopech a kupte si originál :-))
  • 2. októbra 2011 20:50:24 CEST
    Dakujeme /toto si musela precitat aj manzelka, preto to mnozne cislo/ za Tvoju reakciu, krasne napisane. Presne si vystihla, co ten clanok chcel povedat...a usmev na tvari by mal vyvolat u kazdej dominantnej Zeny. :))
  • 2. októbra 2011 19:00:15 CEST
    skladám poklonu tvojmu krásnemu opisu. V situáciach kde si opisoval reakcie svojej zeny som sa pristihla, že sa usmievam. Dokonale si dokážem predstaviť ako si to užívala keď vedela čo ti spôsobuje jej pozornosť. Ako žena si dokážem vychutnať ten pocit, keď ste absolútne v našej moci. Musím povedať, že vďaka tvojmu trefnému opisu som nahliadla aj do vaších pocitov. Ako si správne podotkol, je to silna zbran.....silnejsia ako sa na pohlad zdá. Raz som ten pocit zažila aj ja, zamkol sa takto pre mňa jeden prieteľ. Poslal mi sms, že to spravil a následne fotky. Cítila som sa ako jediná žena na svete. Bol to tak neskutočný pocit. Chýbalo mi držať ten kľučik reálne v ruke, ale aj tak to bolo neskutočné. Delila nás však obrovska diaľka a tak mi nebol dopriaty ani ten zážitok odomknúť ho, ale vydržal to viac ako týždeň. Bolo to naozaj nezabudnuteľné a priam ma to nútilo provokovať ho...sme proste potvory:-)))
  • 2. októbra 2011 18:50:10 CEST
    Co sa tyka ceny tak jedna skusenost. CB3 a CB6 sa daju zohnat na nete aj za 70-80 eur co je super cena, ale ide o lacne nahrazky. 6000 sme kupili pred 3 rokmi /blackdream.hu/ a stale je ako novy, 3000 sme kupili z jedneho sk eshopu pred par mesiacmi, kde ho predavali za 70eur a vydrzal 2 kupania. /nekvalitny plast a nit zacal hrdzaviet/. Preto pozor pri vybere obchodu.
  • 2. októbra 2011 17:24:28 CEST
    Tí z vás čo vedia anglicky, doporučujem si prečítať aj text pod tými obrázkami, je to tam celkom pekný príbeh... ak máte fantáziu, hneď vám napadnú pekné príšern... pardon, slastné zážitky som mal na mysli :D
  • 2. októbra 2011 17:19:36 CEST
    150 Euro? To snáď nie, týchto kapitalistov nepodporím, ešte zvlášť keď ide o moje vlastné uväznenie.

    Bohužial s tým že sa mi páči napríklad tento nič nespravím :)

    http://sm-wholesale.com/PIS_Detail.aspx?id=1255

    Doporučujem si všimnúť kolonku s cenou.
    ( Jo jasne je pravda, že je to niekde v zahraničí a ktovie či ten obchod ešte funguje ). Dal som to tu skôr preto, aby si ľudia mohli spraviť obraz koľko to má asi tak reálne hodnotu ;)
  • 2. októbra 2011 13:57:58 CEST
    ano , tich 5 priemerov poznam. ja sa bojim toho ze 4-bude volny a z 3 mi budu modret gule co budu zaskrtene.

    najlepsie je ked sa da vec vyskusat. len to v tomto pripade nejde. a 150 euro je dost velka suma pre bezneho smrtelnika
  • 2. októbra 2011 10:50:29 CEST
    zdravim vsetkych, chcel by som sa spytať keď je niekto zamknuty 2-3 dni prípadne viacej, tak podla toho som čítal, tak sam mení na prijemnejsieho, pozornejsieho, pritulnejsieho atd. to chápem, resp. aj mne by sa to asi páčilo, pretože to vždy končí sexom prípadne orgazmom, ale čo v prípade ak vieťa že vtom budete určitý počet dní a potom keď budete očakvať prepustenie tak nič, a potom zase nič.... a tak by to išlo par dni neznervozňovalo by vás to, neboli by ste podraždený z pretlaku hormonov ???
  • 2. októbra 2011 10:31:25 CEST
    Sucastou CB3000 ci CB6000 je 5 kruzkov s rozdielnym priemerom, takze si zvolis ten najidealnejsi, ktory ani netlaci a ani nie je volny. Priemery v pripade 6000 su 37-40-43-46-49mm.
  • 2. októbra 2011 9:50:07 CEST
    Tak je potom celkom mozne ze v blizkej dobe budem taktiez clenom klubu :)

    co mi vsak robi obavy pred zakupenim pasu ci to bude na mne dostatocne dobre drzat. ci to nebude zo mna zliezat, alebo potom ci to nebude prilis tesne ze mi gule zmodreju.

    Vedel by mi niekto s tim pomoct ?
    • 6 posts
    14. augusta 2011 10:04:54 CEST
    v poslednej dobe je v móde zakladať rôzne spoločenstvá a kluby. Ja navrhujem založiť Klub pásu cudnosti.
    Podmienka vstupu bude aby každá žena mala svojho ... zamknutého v páse a verím, že hned bude svet krajší

    Žiadny " Svetový mier " ale " Všetci muži sveta do pásu ! "

    • 5 posts
    13. augusta 2011 16:26:29 CEST
    Dakujem velmi pekne za reakciu na moj clanok.
  • 13. augusta 2011 0:04:11 CEST
    Veľmi zaujímavé čítanie a poznatky
    • 6 posts
    12. augusta 2011 17:40:18 CEST
    Už dávno som nečítal niečo tak zaujímavé ... prečítal som si tvoj príspevok a vžil sa do myšlienok aj medzi riadkami a je to presne tak ako píšeš. Je v tom obrovská dávka psychična a tá sila, ktorá doľahne na nositeľa po pár dňoch, tá túžba a chcenie aby jeho Madam bola spokojná a šťastná, proste niekde v vnutri narastie enormná energia a sub. ma pocit, že dokáže urobiť aj nemožné len aby bolo všetko na 200% a konečne sa mohol milovať s svojou zbožnovanou ...

    sám za seba ešte pripomeniem, že určite najkrajší orgazmus som prežil po prvom 3 týždnovom zamknutí .... jednoducho a bez preháňania to je super vec ;o)
  • 12. augusta 2011 15:36:24 CEST
    nosím cb 6000 esko vždy jak jdu do práce tak ráno manželka zkontroluje uzamčení.pracuju jeden týden jsem zamčen 2 dny a ruhý týden 2 a 3 dny a jinak doma jsem odemčen a tak má manželka jistotu že nemám nejaké myšlenky na neco jiného ale jenom na ni.a tak to funguje už rok a jsme spokojeni a doma vše klape.někdy delá žena drahoty s odemčením a musím ji prosit a to se ji líbí.nejvíce jsem vydržel týden v kuse ale to už jsem byl poravdu nadržený.byl jsem zvyklý se dělat každý den a mám dovoleno se i udělat sám někdy ale moc se ji to nelíbí a pak mi vyhrožuje že mě nechá týden v kuse ale po 3 dnech nemužu normálně uvažovat a myslím jen na to jedno a to v práci nejde kde musím uvažovat.