Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

    • 5 posts
    8. októbra 2011 16:35:28 CEST
    ..neviem, ale asi si nepochopil vyznam pasu cudnosti ..ma zabranovat sexu, akemukolvek ....takze tazko bude na zenskom pasu cudnosti pripinaci penis, alebo tazko na nom budu vnutorne vibratory ....pas cudnosti sluzi aj u submisivnych zien presne k tomu , k comu sluzi u submisivnych muzov..
  • 8. októbra 2011 16:15:53 CEST
    pekné, ale volačo tomu chýba nejaké poriadne výstupky
    a čo sa týka vianoc, mne by sa navjac páčilo keby priateľka behala po byte nahá len nejaký ten elegantný obojček a náramky spojené peknou retiazkou, aby si na Ňu nedočiahla, takto by som ju mohol dráždiť celý deň..... a večer by bola tiež vééélmi prítulná mačička
  • 8. októbra 2011 14:58:20 CEST
    hej, už mi to bolo "taktne" dané na známosť:-)))ale veď nepredbiehajme, budú Vianoce:-))
    • 5 posts
    8. októbra 2011 14:54:53 CEST
    ..len tak medzi recou .existuju pasy cudnosti aj pre zeny: http://www.samshop.cz/stranky/postroj60.html
  • 8. októbra 2011 14:40:06 CEST
    Náhodou, chalani sú mňam:-)))nepohádali sme sa, nenadávame si, každý prispeje čím vie a stále je sranda. Hanbíš sa za nás, že nechceš prispieť??????
  • 8. októbra 2011 11:08:29 CEST
    no ja pevne verim ze ten 6000S nakoniec zozeniem a budem moct tu s vami podelit o pocity a skusenosti taktiez. Aj ked si myslim ze na zaciatku to pojde pomalsie. keby ma hned zamkla na tyzden tak z koze vyskocim
  • 8. októbra 2011 10:25:18 CEST
    Isteže mám k tomu čo povedať, ale zatiaľ sa k tomuto radšej nebudem vyjadrovať. Ale som rád, ako honostne ste túto tému vydiskutovali. :)
  • 6. októbra 2011 22:14:33 CEST
    skusim ju poslať na toto forum a kludne ju ukecávaj, ale aj tak myslím, že sem ani kuknúť nepríde ..........
  • 6. októbra 2011 20:51:14 CEST
    jurosik

    napis mi na pokec , "nevychovany2" , ja tu tvoju priatelku skusim ukecat. Beries ?
  • 6. októbra 2011 19:00:00 CEST
    zabudol si uz snad len dodat, ze ta teoria bola neskor vyvratena
  • 6. októbra 2011 18:52:07 CEST
    ja by som ho aj vyskúšal, ale na to aby to malo zmysel a grády treba dvoch, ak by niekto presvedčil moju priateľku, a dostal by som od nej darček na vianoce, prečo nie......
    ps. a klúčik až na nový rok
  • 6. októbra 2011 18:01:47 CEST
    ludia , ako tu mozem medzi vas zapadnut ked ziadneho pasu cudnosti nemam :) tak uz pomozte niekto prosim
  • 6. októbra 2011 17:41:44 CEST
    Paci sa mi toto forum lebo uz dlhsie ubazujem nad tim si to zaobstarat, a prave taki v ktoro,m sa da fungovat dlhodobejsie.
    • 6 posts
    6. októbra 2011 17:13:49 CEST
    presne ako píseš, je to silné psyché ... poriadna dávka odovzdanosti, pokory, lásky a toho ostatného čoho sa otrok vzdáva a podaruváva svojej Domina cvaknutím zámku. Hlavne je to v hlave a v srdiečku, pretože to musia chcieť obe strany, kde po dohode žiadne výhovorky, alebo sekundárne dôvody ako ho " dnes " nenosiť neexistujú ....
  • 6. októbra 2011 16:46:05 CEST
    to sa uvidi ked budem zamknuty
  • 6. októbra 2011 16:02:28 CEST
    Tak priznajme si, ktorá žena sa vyzná v autách po motorickej stránke?....naozaj rozumná žena to nechá na mužovi a rozumný muž urobí kompromis, aby to auto ladilo s farbou kabelky a čižiem svojej nežnejšej polovičky. Ale načo dávať ten pás cudnosti dole?....veď predsa mu musí byť jasné, že pri kupovaní auta so svojou partnerkou ho skôr porazí, ako sa mu postaví:-)))
  • 6. októbra 2011 15:49:46 CEST
    Ako riesite rozhodovanie vo vaznych otazkach tykajucich sa paru, ked ste uz treti den v pase cudnosti?

    Modelova situacia.. Ste dlhorocny par, On je na makko z pasa cudnosti a idete kupovat auto.. Date pas cudnosti dole alebo sa dokaze submisivny partner v pohode "narovnat" a prezentovat opacny nazor ako ma jeho pani a presadit svoj vyber? Alebo ste v Ds roliach 24/7?
  • 6. októbra 2011 15:48:01 CEST
    Podla Freudovej psychosexualnej vyvojovej teorie, pocas falickej fazy (cca. 3,5 - 6 rokov) je prvou fazou, ked sa libido orientuje primarne na genitalnu oblast. Podla Freuda sa v tejto faze stava penis objektom zaujmu pre obe pohlavia. Toto sa stava katalyzatorom pre niektore klucove udalosti v psychosexualnom vyvoji - Oidipovsky komplex pre chlapcov a komplex Electry pre dievcata.
    Pre dievcata:
    - Po tom, ako sa ich zaujem presunie k penisu, vyvija si svoje prve sexualne zaujmy ku svojej mame.
    - Dievca si uvedomi, ze nie je fyzicky vybavena na heterosexualny vztah so svojou mamou, pretoze nema penis.
    - Tuzi po penise a po sile, ktoru prezentuje. Riesenie vidi v tom, ze ziska otcov penis.
    - Vytvara si sexualnu tuzbu voci otcovi.
    - Dievca dava mame za vinu, ze je "vykastrovana" (vnima to ako trest od mamy za to, ze je pritahovana ku svojmu otcovi) kvoli preneseniu svojich sexualnych impulzov z mamy na otca.
    - Sexualna tuzba po otcovi vedie k tuzbe nahradit a eliminovat mamu.
    - Dievca sa identifikuje so svojou mamou, aby ju mohla napodobnovat a teda ju aj nahradit.
    - Napokon sa v dievcati aktivuju obranne mechanizmy a objekt sexualneho zaujmu sa presunie z jej otca k inym muzom.
  • 6. októbra 2011 15:46:15 CEST
    :-((kedže nie som ešte ani chlap a ako zisťujem ani žena, čo vlastne som?
  • 6. októbra 2011 15:37:46 CEST
    Typicky na minanie vyplaty. :)))))
    Ak hodnotime podla casu straveneho predmetnou cinnostou. :)))
  • 6. októbra 2011 15:25:42 CEST
    Tak ja tužim zažiť iné veci:-))))apropo, na čo sú ženy?:-))
  • 6. októbra 2011 15:21:30 CEST
    Poznal som jednu, co mala tiez taku tuzbu. Byt aspon na den chlapom. Strasne chcela vediet ake to je vyhonit si ho. :))))
  • 6. októbra 2011 15:16:01 CEST
    ježiši:-)))toto do fora nemôžem:-)))))
    Ešte chlapom nie som a už začinam rozmýšľať tou vecou:-)))
  • 6. októbra 2011 15:10:49 CEST
    A co by si robila toho pol dna?
  • 6. októbra 2011 15:07:52 CEST
    :-))))))))))))))))))))nevedela som, že chlapi ešte aj dnes riešia veľkosť:-))Prečo ja nemôžemm byť na pol dňa chlap:-)))
    Prečo si takéto veci nepoviete na rovinu. Veď od nás žien to chcete. Všetko pekne na rovinu a bez okolkov a omáčok. Určite im nebude vadiť ak dobre odohráš zápas, či máš pri tom na penise pás cudnosti? Ber to ako plus, ako nejaký suspenzor:-))))))