Forums » Nekategorizováno

vonave nohavicky

  • 4. júla 2006 15:13:42 CEST
    milujem vonu dierok pouzite tanga uz od mala som to praktizoval kradol sestrine nohavicky vonial k nim tak isto mam aj rad ak sa zena neumije 2 az 3 dni potom ju dobre vylizat
    • 11 posts
    4. júla 2021 2:46:08 CEST
    Ahojte ja sa nesprchujem bežne aj 3 dni a nemením prádlo aj 5 aj leginy
    • 11 posts
    3. júla 2021 8:18:57 CEST
    Ahojte dam vonat leginky svojich dcerok aj gatky aj tričká ponožky,rifle kratasky ked prídu so školy hned ich môžem doniest . Potrebujem eurá a záujem je velky. Sex nie! Sú mladunké. Iba očuchávať
    • 11 posts
    1. júla 2021 1:06:53 CEST
    No ja sa neumyvam aj 4az 6 dni
  • 23. júna 2012 23:12:51 CEST
    Pozeram, ze je tu celkom dost zaujemcov.

    Mozno by niekto kupil aj moje vonave trenky? Zrovna dnes som behal, fetisisti, kde ste!
    Za 20eur kus, no nekup to :) A postovne platim ja :)
  • 20. júna 2012 10:42:36 CEST
    Ak bymalniekto záujem, moja Pani rada odpredá čokoľvek ňou nosené, nie draho a sú to sklvelé kúsky, neobanujete.
  • 19. júna 2012 10:25:35 CEST
    Dezo prisiel za starostom a hovori:
    na certa nam bol vodovod, odkedy sa erza kazdy den sprchuje, nema tu aromu
  • 31. januára 2012 15:29:29 CET
    Naozaj pekna a zaujimava tema...
  • 24. januára 2012 18:39:53 CET
    aristo je sssuuubbb voňavé nohavičky to len on ma také fantázie
  • 25. decembra 2011 19:37:09 CET
    kto iný ako suubbb
  • 12. októbra 2011 21:50:42 CEST
    Ja to viem, ale vedecký dôkaz na to Ti nepodložím ... viac o téme "my dvaja a možné zoznámenie" už len cez poštu... Začnem prvý.
  • 12. októbra 2011 21:46:26 CEST
    To nemôžeš vedieť...iba si to praješ...
  • 12. októbra 2011 21:38:25 CEST
    Tak skús, či Ti ja budem voňať... MIRAGE... ZN : IneDiteAsoli (tento nick "MyBigFantasy" je podstatne novší, chcel som s ním začať odznova...celkovo tu na domina.sk).
    Budem Ti voňať, to si píš
    Aj Ty mne budeš voňať...niektoré veci proste viem dopredu... Ale otázku nášho stretnutia, to veru nie... to neviem :-) Zlatíčko...
  • 12. októbra 2011 21:31:13 CEST
    Všetci sa pri prvých stretnutiach obávame ako to dopadne, ako si budeme voniať. Pretože si môžeme navrávať čo chceme, ak si nevoniame, ten vzťah skôr či neskôr skončí, nasýtime sa jeden druhého hrozne rýchlo.Ak žena mužovi vonia, spozná to okamžite. S rozšírenými nozdrami sa riadi a necháva viesť našou voňou a čím viac ju nasáva, tým viac sa nemôže nasýtiť, ohromne túži, premáha ho chtíč a tot je veľmi dôležitý podnet aj pre tu ženu, napríkad, aby odhodila zábrany.....
  • 12. októbra 2011 20:38:04 CEST
    ghotic : Tebe podobnú v tomto čo si príve napísala, potrebujem
    silver : to je u mňa neodvratná požiadavka... keď mi po nejakom čase priateľka (ktorú teraz nemám) nedovolí užívať si jej tela prostredníctvom všetkých mojich zmyslov, tak... mi to príde, akoby povedala "nie, nemôžeš ma celú poznať...miluj ma, ale moje telo nepoznaj a nemiluj ho, maj ho rád len zbavené pachovej zložky...lebo mám komplexy...".
    • 1 posts
    12. októbra 2011 19:29:50 CEST
    Nie je to ziadnou neznamou, prirodzena vona je rozhodujuca. Co ma vsak zaraza je to, ze si to dnes naozaj malokto uvedomuje a patle sa naschval chemikaliami. Nas telesny pach je charakteristicky pre kazdeho z nas, zmes hormonov, feromonov a kade coho, je to nas prirodzeny prejav imunitneho systemu, vdaka nemu vnimame spolocnu fyziologicku kompatibilitu.
    • 5 posts
    12. októbra 2011 19:06:54 CEST
    Mne sa paci ak chlapa vzrusuje vona mojho tela je to pekne..zivocisne..
  • 12. októbra 2011 15:55:53 CEST
    Prečo by som toto fórum mal zabiť svojou otvorenosťou ? Možno som "zabil" svoju možnosť sa tu zoznámiť, keďže som takto otvorený (ale zároveň STÁLE anonymný), a drvivá väčšina žien chce, aby detaily vedeli len ony jediné (jediná konkrétna, ktorá ale teraz NEEXISTUJE v mojom živote).
    Píšem úplnú pravdu. A viem, že to niekto ocení tým, že si z toho zoberie príklad, či ponaučenie. Alebo aspoň sa nad tým niekto zamyslí.
    To som ja. Nič ma nezaujíma viac ako veci ľudské, som tým fascinovaný... a aj moje príspevky sú, vždy boli a budú originálne, aspoň v nie príliš širokej komunite ľudí (tu sa proste nestratím)
  • 12. októbra 2011 12:09:43 CEST
    zabudni na "Bio ženy"...aby bola Bio žena, musí byť aj komplet bio strava, a organizmus fungovať na 99% ... To je ale prípad jeden z 10 000 .... to ale nevadí, stačí že je žena zdravá.
    No žiaľ pri dnešnom životnom štýle idú choroby ruka v ruke s pribúdajúcim vekom... to platí pre drvivú väčšinu ľudí.
    Musím však napísať ešte niečo.... Lízal som dve ženy (v inú dobu), jedna mala 47, druhá 48 ... pindulky mali úplne v poriadku... krásne chlpatučké, a aj na moje požiadanie aby sa neumyli deň, voňali vzrušujúco...
    Raz som lízal jednu 45-ťku (6 žien do veku 24 rokov nie je až tak veľa, nepovažujte ma nikto za kurvoša), až príliš štíhlu (vyzeralo to zle), vyholenú, ale prvý krát a naposledy... AJ keď bola pred pár hodinami umytá, jej pindulka zapáchala... za niečim mdlým...a ehm...bolo to veľmi nepríjemné...
    Ďalšia vec - každá pindulka chutí a vonia trošku inak... Teda aspoň tých 6 čo som mal možnosť lízať, doteraz si viem vybaviť ich chuť (a jednu chuť si radšej vybaviť NECHCEM)...
  • 12. októbra 2011 10:05:57 CEST
    Krásny výraz "Bio ženy"
  • 12. októbra 2011 9:58:55 CEST
    Tiez uprednostnim prirodzene vone zeny, pred umelymi. A chute tiez, je odveci ked sa kratko pred stretkom natrie telovym mliekom a potom jej pokozka ma hnusnu chut na jazyku. Som za Bio zeny a nie s kopou chemie. :)
    Ochutene telove mlieka asi nevyrabaju, ale aj keby ano, tak by to nebolo ono keby zena nechutila ako zena, ale jahodovo, bananonvo, mentolovo ....
  • 12. októbra 2011 9:03:02 CEST
    Madam Kara má pravdu. Ja už od detstva (10 rokov, bol som u kamaráta a jeho mama mala gaťky na zemi v kúpeľni...) zbožňujem ženské telesné "pachy" (objektívny názov)... Od nožičiek až po končeky vlasov... a rovnako aj chute... :-) Niekto potrebuje vnímať intenzívne očami, niekto intenzívne hmatom (alebo pokožkou všeobecne), ja najmä čuchom a chuťou. Preto by ma menej vzrušovala žena tesne pred erotikou umytá, a ešte menej žena, ktorá by si do postele dala na seba nejaké vonné telové mlieko, alebo voňavku, či dezodorant, ktorý by bolo cítiť... To by som si potom musel jej "prirodzenú vôňu" rovno "vydolovať" zo zadočku v podobe h*vienka... aby som tam nejakú živočíšnosť pripojil, ktorá by "neutralizovala" tie umeliny, čo bránia vdychovaniu prirodzenej vône ženy...
    Pre mňa je napríklad možnosť cítiť ženu čuchovo a chuťovo 100 krát dôležitejšia, než môj orgazmus.
  • 11. októbra 2011 13:44:07 CEST
    Ja osobne Madam nemám. Mal som priateľku, ktorá sa žiaľ odsťahovala veľmi ďaleko...
    Hmmm...skúsim využiť toto fórum na zoznamku.... Nachádza sa tu žena z Košíc, Košíc-okolia, Prešova... ktorej by vyhovoval rozumný a príjemný fešák, čo má rád nie len klasiku, ale aj D/s, piss, kaviár, menštruáciu, animal.... ?
    Či si domina alebo subinka - to nechám na Teba. Ja sa prispôsobim, a veľmi dobre sa prispôsobim...
    Budem naozaj rád, keď sa mi nejaká z vás ozve. Vzťah je možný, ak nebývaš príliš ďaleko... Posielam Ti pusu....
  • 11. októbra 2011 12:57:18 CEST
    neviem si ani predstavit 3 dni sa nesprchovat:) dva mozno, niekde mimo civilizacie, ak by bola v dosahu len ladova voda...ale potom by mi ani ta nevadila...tak neviem, ako su na tom s hygienou vase MADAM...hm:)
  • 11. októbra 2011 12:14:46 CEST
  • 11. októbra 2011 11:27:30 CEST
    Spotené, a najlepšie viac ako deň nosené gaťky zdravej ženy (najlepšie s chĺpkami)... je to pohladenie pre môj čuch...